Nowoczesny gabinet tlenoterapii w Elblągu otwarty. Promocja na Dzień Kobiet!

Nowoczesny gabinet tlenoterapii w Elblągu otwarty. Promocja na Dzień Kobiet!

8 marca to ważna data. Nie tylko obchodzimy Dzień Kobiet, ale również tego dnia oficjalnie otworzy się nowoczesny gabinet tlenoterapii w Elblągu. Jeśli więc zastanawiacie się, jaki prezent sprawić ukochanej kobiecie – podarujcie jej zabieg leczniczy i regeneracyjny – w tym dniu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Zabierzcie ją na wyjątkowy zabieg tlenoterapii do nowoczesnego gabinetu w Elblągu.

Nowoczesny gabinet leczenia tlenem w Elblągu zostanie oficjalnie otwarty 8 marca 2021 r. Znajduje się przy ul. Pomorskiej 45a (wejście od ul. Niepodległości – I piętro). Dlatego w tym szczególnym dniu, ale również przez cały najbliższy tydzień, ceny zabiegu będą mocno promocyjne – tylko 50 zł za godzinną sesję tlenową, o wyjątkowym działaniu dla naszego zdrowia oraz urody.

Podaruj zdrowie ukochanej osobie – skorzystaj z tlenoterapii w Elblągu

Gabinet Tlenoterapii OXY Power w Elblągu wyposażony jest w specjalistyczną, nowoczesną komorę hiperbaryczną. Jest więc okazja, aby skorzystać z dobroczynnego działania tlenu na nasz organizm.

Nie musisz zmagać się z żadnymi chorobami, aby korzystać z zabiegów tlenoterapii. Wyniki badań medycznych wskazują jednoznacznie, że dostarczanie organizmowi czystego tlenu pod odpowiednim ciśnieniem nie tylko regeneruje nasz organizm, ale również działa odmładzająco na skórę – a to przecież ważne dla każdej kobiety. Każdy z nas chciałby maksymalnie opóźnić procesy starzenia się – w tym pomaga właśnie zabieg tlenoterapii.

O tym jak tlenoterapia pomaga zahamować procesy starzenia organizmu przeczytasz tu:

Ponadto odpowiednio natleniony organizm jest bardziej odporny na wszelkiego rodzaju infekcje wirusowe czy bakteryjne, co jest istotne w obecnej sytuacji pandemicznej.

Tlenoterapia w Elblągu – jakie schorzenia można leczyć tlenem?

Terapia tlenem hiperbarycznym to medyczna, bezbolesna, nieinwazyjna i bezpieczna metoda leczenia trudno gojących się ran oraz wielu schorzeń: zapalnych, ostrych, przewlekłych i tych pourazowych. Dzięki zabiegom, tlen w ilości zwiększonej nawet piętnastokrotnie, dociera do wszystkich komórek ciała, znacznie zwiększając ich regenerację.

Na jakie efekty możemy liczyć po zabiegach tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w Elblągu?

Tlenoterapia wspomaga wzrost produkcji kolagenu i przyspieszają odnowę skóry, odżywia tkanki, usuwa toksyny, a co za tym idzie opóźniają procesy starzenia się, pomaga utrzymać optymalną wagę ciała, zwiększa przemianę materii i regenerację, przyspiesza powrót do zdrowia po wielu różnych zabiegach medycznych i operacjach.

Podczas zabiegu w naszej komorze, który trwa od 60 minut, mamy możliwość korzystania m.in. ze smartfona czy tabletu, można się zdrzemnąć, posłuchać muzyki, poczytać książkę czy porozmawiać z ukochaną kobietą.

Tylko teraz TAKA promocja w Elblągu!

Przez pierwszy tydzień otwarcia gabinetu od 8 do 13 marca przygotowaliśmy mega promocję cenową. Pojedynczy zabieg będzie dostępny za pół ceny (50 zł zamiast 100 zł). Zapisy na zabiegi przyjmujemy pod numerem telefonu: 500 041 936 oraz adresem mailowym: gabinet@tlenoterapia-elblag.pl  

Więcej o zaletach tlenoterapii, naszym gabinecie, cenniku zabiegów oraz jak do nas trafić, znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.tlenoterapia-elblag.pl