Nowoczesny gabinet tlenoterapii w Elblągu oficjalnie otwarty

Poniedziałek, Dzień Kobiet oraz oficjalne otwarcie nowoczesnego gabinetu tlenoterapii w Elblągu. Teraz wszyscy, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, urodę, kondycję fizyczną – mogą korzystać ze wspaniałych właściwości tlenu w Elblągu.

Gabinet tlenoterapii OXYPower przy ul. Pomorskiej 45A, w Elblągu oficjalnie otwarty 8 marca – czyli w Dzień Kobiet. Długie tygodnie przygotowań znalazły teraz swój efekt.

Zapraszamy do nowego gabinetu tlenoterapii w Elblągu, którego wnętrze zaprojektowała architekt Małgorzata Żukowska – Bobko ze studia Piękne Historie. Przy okazji pięknie dziękujemy Pani Architekt za naprawdę wspaniały projekt.

Dlaczego ten projekt jest ważny? Ponieważ chcemy, aby w naszym gabinecie tlenoterapii w Elblągu każdy czuł się dobrze i komfortowo – oczekując na zabieg w odpowiednio zaprojektowanym wnętrzu. To ważne, aby przed zabiegiem tlenoterapii każdy był zrelaksowany.

O tym więcej przeczytacie tu:

Nie sądziliśmy również, że tlenoterapia jest aż tak oczekiwanym zabiegiem w Elblągu. Ilość chętnych do skorzystania z sesji w naszej komorze hiperbarycznej przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Nasz grafik na pierwszy tydzień od 8 do 13 marca jest już w całości zapełniony. Obecnie prowadzimy zapisy chętnych na kolejny tydzień od 15 marca.

Zainteresowanych sesją w nowoczesnej komorze hiperbarycznej zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 500 041 936 oraz adresem mailowym: gabinet@tlenoterapia-elblag.pl