Tlenoterapia w gabinecie OXY Power po prostu się opłaca!

Myślisz poważnie o swoim zdrowiu i chcesz skorzystać z zalet terapii tlenowej? Doskonale wiesz, że jedna wizyta w komorze hiperbarycznej to stanowczo za mało, aby skorzystać z dobroczynnego wpływu tlenu na Twój organizm. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet cenowy na sesje tlenoterapii w Elblągu. Teraz to się po prostu opłaca!

Tlen jest nam niezbędny nie tylko do życia, ale również zdrowia. Jego niedobory w naszym organizmie mogą wywołać rozmaite stany chorobowe. Odpowiednie stężenie tlenu nie tylko pomaga pozbyć się wielu dolegliwości i chorób, ale także pozytywnie wpływa na stan naszej skóry i wspiera procesy odmładzania.

Dlatego z zabiegów tlenoterapii mogą korzystać osoby zmagające się z różnymi chorobami oraz Ci, których celem jest dbałość o wygląd, zdrowy styl życia i zachowanie jak najdłużej dobrej kondycji fizycznej.

Badania medyczne wskazują, że terapia leczenia tlenem przynosi największą korzyść wtedy, gdy uczęszczamy na nią regularnie.

Dlatego, aby osiągnąć zamierzony efekt należy systematycznie, najlepiej codziennie, odbyć w komorze hiperbarycznej jeden zabieg z serii liczącej ich co najmniej dziesięć. Serie mogą liczyć do 60 zabiegów, po czym sugeruje się 3-miesięczną przerwę. Po tym czasie można ponowić sesje tlenoterapii.

W trosce o Państwa zdrowie przygotowaliśmy atrakcyjny cenowo pakiet zabiegów tlenoterapii w Elblągu. Gwarantujemy, że niższych cen – jeśli chodzi o zabiegi w komorze hiperbarycznej – nie znajdzie nigdzie w naszym mieście.

Tylko teraz, wykupując u nas karnet na 30 wejść oszczędzacie aż 900 zł! Do tego dostaniecie 5 wejść gratis.

Wykupienie karnetu na zabiegi tlenoterapii w gabinecie OXY Power w Elblągu po prostu się opłaca.

Nasza kalkulacja cenowa zabiegów została tak skonstruowana, że im więcej zabiegów wykupicie w pakiecie, tym cena pojedynczej wizyty będzie niższa. Dodatkowo, co 6 zabieg dostajecie od nas gratis!

Spójrzmy jak cenowo wyglądają zabiegi tlenoterapii w gabinecie OXY Power w Elblągu:

–  1 wejście / 100 zł /

– 5 wejść / 95 zł / razem 475 zł / oszczędzasz 25 zł + 1 wejście GRATIS!

– 10 wejść / 90 zł / razem 900 zł / oszczędzasz 100 zł + 2 wejścia GRATIS!

– 15 wejść / 85 zł / razem 1275 zł / oszczędzasz 225 zł + 3 wejścia GRATIS!

– 20 wejść / 80 zł / razem 1600 zł / oszczędzasz 400 zł + 4 wejścia GRATIS!

30 wejść TYLKO 70 zł / razem 2100 zł / oszczędzasz 900 zł + 5 wejść GRATIS!

Co ważne, jeden karnet na odpowiednią ilość wejść można wykupić razem z innymi osobami – rodziną, znajomymi – karnet nie jest imienny i można go sobie przekazywać. Z takiej opcji mogą skorzystać maksymalnie 4 osoby na jednym karnecie.

Wejściówka może też być idealnym prezentem dla kogoś, kto zmaga się z chorobą czy chce zadbać o swoje zdrowie, kondycję i urodę.

Zapraszamy do gabinetu OXY Power przy ul. Pomorskiej 45A (I piętro, wejście od strony ul. Niepodległości). Zamówienia na karnety przyjmujemy pod numerem telefonu: 500 041 936 oraz adresem mailowym: gabinet@tlenoterapia-elblag.pl  

Możecie też do nas pisać na messengerze na naszej stronie na facebooku:  

https://www.facebook.com/OXYPowerTlenoterapia