Obawiasz się chorób nowotworowych? Zadbaj o odpowiednie natlenienie organizmu

Co ma wspólnego tlenoterapia z profilaktyką chorób nowotworowych? Okazuje się, że całkiem sporo. Według przeprowadzonych badań medycznych nowotwory mogą rozwijać się szybciej w niedotlenionych odpowiednio organizmach. Warto więc profilaktycznie korzystać z tlenoterapii w Gabinecie Oxy Power w Elblągu. Zwłaszcza, że ceny zabiegów są teraz bardzo atrakcyjne.

Tlenoterapia może pomóc w profilaktyce nowotworowej

Zdaniem naukowców z Akademii Medycznej John Hopkins, każdy z nas nosi w sobie pewną ilość komórek nowotworowych, które w większości przypadków w ogóle nie dają o sobie znać.

Żadne obecnie dostępne badania nie są w stanie wykryć obecności tych komórek, dopóki ich liczba w organizmie znacznie nie wzrośnie. Pomimo, iż w okresie całego ludzkiego życia ilość komórek nowotworowych może wzrosnąć nawet dziesięciokrotnie – a okazuje się to być całkiem normalne – to sprawny układ odpornościowy skutecznie usuwa je z obiegu, dzięki czemu na ogół nie powinny z nich powstawać niebezpieczne guzki.

Niestety nie zawsze obrona immunologiczna przed rakiem okazuje się być wystarczająco skuteczna, szczególnie w przypadku obciążeń genetycznych, niezdrowego trybu życia i negatywnego wpływu skażonego środowiska na nasze zdrowie.

Odkrycie niemieckiego naukowca a tlenoterapia

Niemiecki biochemik Otto Heinrich Wartburg, laureat nagrody Nobla, odkrył, że komórki naszego ciała zachowują zdrowie tylko w bogatym w tlen środowisku zasadowym. Tylko takie środowisko pozwala im sprawnie i wykonywać swoje zadania. Odpowiednie odżywianie, któremu towarzyszy zdrowy i niesiedzący tryb życia, to podstawa dobrej kondycji wszystkich komórek naszego organizmu.

Ściślej rzecz ujmując, nasze komórki, aby prawidłowo funkcjonować i zachować zdrowie, powinny znajdować się w lekko zasadowym środowisku, którego wskaźnik PH powinien wynosić nieco więcej niż 7.

Komórki nowotworowe natomiast powstają i szybko się namnażają w kwaśnym i ubogim w tlen środowisku, jako odpowiedź obronna na fakt, że w takich warunkach zdrowym komórkom nie udałoby się długo przetrwać.

Doktor Otto Heinrich Warburg w roku 1931 otrzymał nagrodę Nobla, za to, że odkrył, iż komórki rakowe nie mogą przetrwać w środowisku zasadowym i bogatym w tlen!

Tak więc, zdaniem Warburga, kwasica komórkowa powoduje wydalanie z nich tlenu, a – z drugiej strony – niedobór tlenu w komórkach skutecznie je zakwasza.

Naukowiec stwierdził, że „brak tlenu i zakwaszenie są dwiema stronami tej samej monety: jeśli dana osoba ma jedną, to zapewne ma też drugą kondycję”. Oznacza to, że jeśli ktoś ma nadmiar kwasowości w organizmie, automatycznie w komórkach jego ciała będzie panował niedostatek tlenu. Warburg zawsze utrzymywał, że „kwaśne substancje odpychają tlen, w przeciwieństwie do alkaliów, które przyciągają tlen”. Kwasowe środowisko jest zatem ubogie w tlen, a takie warunki sprzyjają szybkiemu namnażaniu się komórek rakowych.

Zadbaj o swoje zdrowie, skorzystaj z zabiegów w komorze hiperbarycznej w Elblągu

Jeśli dbasz o swoje zdrowie i chcesz uchronić się przed chorobami nowotworowymi, warto regularnie natleniać swój organizm w komorze hiperbarycznej w Gabinecie OXY Power w Elblągu.

Zwłaszcza, że teraz ceny zabiegów tlenoterapii są tu bardzo atrakcyjne.

Prowadzone badania nad skutecznością tlenoterapii wskazują, że najwięcej korzyści dla naszego organizmu przynosi przynajmniej 10 zabiegów w komorze hiperbarycznej (każdy zabieg trwa godzinę). Najkorzystniej jest codziennie odbyć jeden zabieg w serii liczącej co najmniej 10 zabiegów.

Serie mogą liczyć maksymalnie do 60 zabiegów, po której sugeruje się 3-miesięczną przerwę, a następnie można powrócić do korzystania z tlenoterapii.

Wykupując z góry pakiet 10 zabiegów w Gabinecie Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu zapłacisz za niego o 100 zł taniej oraz otrzymasz dwa zabiegi dodatkowo gratis!
Cena pojedynczej sesji wyniesie wtedy nie 100 zł a jedynie 90 zł. Takich cen nie ma nikt inny w Elblągu.

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej Oxy Power w Elblągu
ul. Pomorska 45A w Elblągu
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 14:00
tel. 500 041 936

gabinet@tlenoterapia-elblag.pl