Komora hiperbaryczna OXY-Power w Elblągu sprawia cuda!

To nie hasło reklamowe, ale faktyczny przypadek ciężkiego schorzenia, które udało się wyleczyć dzięki zabiegom tlenoterapii z wykorzystaniem komory hiperbarycznej OXY-Power w Elblągu. Pacjent, z bardzo uciążliwą raną stopy, po wyczerpaniu innych środków medycznych, trafił do naszej komory hiperbarycznej.

Prawie 50-letni mężczyzna, z niezwykle uciążliwą, nie gojącą się otwartą raną na stopie, wyczerpał już praktycznie wszystkie możliwe metody leczenia tego schorzenia. Dodajmy niezwykle bolesnego.

Wyobraźmy sobie, że na spodzie stopy mamy dużą, niegojącą się ranę. Właściwie mówimy tu o dziurze w stopie. Co to oznacza? Kila razy dziennie trzeba zmieniać opatrunki. Chodzenie to sam ból. Kolejne wizyty u lekarzy specjalistów i kolejne terapie medyczne nie przynoszące żadnych rezultatów. Perspektywa życia w ciągłym bólu i znoszenie wielu ograniczeń. Można łatwo domyślać się, że w tym wypadku nie można mówić o radości życia.

W końcu chirurg skierował pacjenta na zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej. Pan Marek skorzystał z zabiegów w gabinecie tlenoterapii Oxy Power w Elblągu przy ul. Pomorskiej 45a. Tam zainstalowana jest od dłuższego czasu komora hiperbaryczna marki Oxy-Power.

Pan Marek od 2 lat uskarżał się na niegojącą się ranę stopy. To tak zwany przypadek beznadziejny modzela (ograniczone zgrubienie warstwy rogowej naskórka spowodowane przez powtarzalny ucisk). Mimo wielu wizyt u specjalistów i podjętych prób leczenia, u pacjenta nie było poprawy, a życie z takim schorzeniem to po prostu codzienna udręka.

Dobiegający do 50 roku życia pacjent, na początku zapisał się na kilka zabiegów w komorze hiperbarycznej Oxy-Power w Elblągu. Już po kilku sesjach rana zaczęła się zabliźniać i goić. Zdumiony klient, który był już pogodzony z tym, że do końca życia będzie musiał kilka razy dziennie zmieniać opatrunki, zakończył dwudziestodniową rehabilitację z uśmiechem na twarzy. Czysty tlen podawany podczas godzinnych sesji w komorze hiperbarycznej Oxy-Power, w gabinecie tlenoterapii w Elblągu przyniósł niesamowity efekt w jego przypadku.

Warto wiedzieć, że tlenoterapia minimalizuje ryzyko powikłań oraz wydatnie skraca czas rekonwalescencji po zabiegach operacyjnych poprzez ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych, które wykazują zdolność regeneracji.

Tlen wspiera również tworzenie nowych naczyń krwionośnych , stymulację aktywności leukocytów i niedopuszczenie do powstania infekcji w ranach pooperacyjnych. Maksymalnie przyspiesza również gojenie się nawet najtrudniejszych ran.

Więcej o tym przeczytasz na tej STRONIE.