Podaruj mamie lepsze zdrowie na Dzień Mamy Oxy Power Gabinet Tlenoterapii w Elblągu

W najbliższą środę (26 maja) świętujemy Dzień Matki w gabinecie tlenoterapii OXY Power w Elblągu. Tylko w tym dniu każda mama, która wcześniej dokona rezerwacji godziny, skorzysta z zabiegu w komorze hiperbarycznej za pół ceny.

Drogie Mamy z okazji Waszego święta za godzinną sesję tlenową zapłacicie nie 100 zł, a jedynie 50 zł!

Jeśli szukacie nietypowego, niezapomnianego prezentu dla swojej mamy – teraz jest świetna okazja. Podarujcie swoim mamom możliwość lepszego zdrowia i samopoczucia w tym dniu.

Przyjdź i sprawdź jak świetne rezultaty dla organizmu daje czysty tlen. Takie okazje tylko u nas.

Na konkretną godzinę umówić się możecie pisząc do nas na messengerze https://www.facebook.com/OXYPowerTlenoterapia lub dzwoniąc pod numer: 500 041 936. Promocja z okazji Dnia Matki obowiązuje tylko 26 maja.

Liczba dostępnych zabiegów jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy.

Powinniśmy wiedzieć, że tlen jest nam niezbędny nie tylko do życia, ale również zdrowia. Jego niedobory w naszym organizmie mogą wywołać rozmaite stany chorobowe. Odpowiednie stężenie tlenu nie tylko pomaga pozbyć się wielu dolegliwości i chorób, ale także pozytywnie wpływa na stan naszej skóry i wspiera procesy odmładzania.

Dlatego z zabiegów tlenoterapii mogą korzystać osoby zmagające się z różnymi chorobami oraz Ci, których celem jest dbałość o wygląd, zdrowy styl życia i zachowanie jak najdłużej dobrej kondycji fizycznej.

Odwiedź Gabinet Tlenoterapii OXY Power w Elblągu. Mamy najlepsze ceny w mieście.

Sprawdź cennik na naszej stronie https://tlenoterapia-elblag.pl/cennik-2/ zarezerwuj termin ( tel. 500 041 936) i odwiedź nas na miejscu w gabinecie przy ul. Pomorskiej 45A (wejście od strony ul. Niepodległości).