Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej OXY-POWER w Elblągu przynosi efekty!

Jeśli uprawiacie zawodowo lub nawet amatorsko sport, powinniście koniecznie zainteresować się tym, jakie efekty Waszemu organizmowi mogą dać zabiegi w komorze hiperbarycznej OXY-POWER w Elblągu. Doskonałym dowodem na to jest wynik triathlonistki Kingi Lorek.

Takie wieści cieszą nas najbardziej. Nie ma nic milszego niż informacja, że to co robimy przynosi konkretne efekty. Elbląska triathlonistka Kinga Lorek, która w ostatnim czasie korzystała z zabiegów tlenoterapii w naszej komorze hiperbarycznej, w ostatnią niedzielę zajęła drugie miejsce wśród kobiet w zawodach Garmin Iron Triathlon w Płocku.

23-letnia zawodniczka drużyny Beko Team zanotowała na dystansie 1/4 IM najlepszy czas w dotychczasowej karierze. W tym tygodniu Kinga ponownie odwiedziła Gabinet Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu chwaląc się zdobytym medalem.

Po zawodach w branżowym portalu TriathlonLife.pl ukazał się wywiad z Kingą, w którym podkreśliła, że dobry wynik jest m.in. zasługą tlenoterapii w gabinecie Oxy Power w Elblągu.

– Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Zauważyłam, że mój organizm dużo szybciej się regeneruje oraz podniosła się moja wydolność fizyczna – stwierdziła Kinga i dodała, że w ramach przygotowań do kolejnych startów, zamierza na stałe włączyć tlenoterapię w Gabinecie Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu do swoich przygotowań.

Pełen wywiad z Kingą Lorek przeczytacie tutaj https://triathlonlife.pl/kinga-lorek-udanie-otworzylam…/

Warto wiedzieć, że z zabiegów w komorze hiperbarycznej korzystają tacy znani na świecie sportowcy, jak: Cristiano Ronaldo, Michael Phelps, Novak Djokovic, Tiger Woods, David Beckham, Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, LeBron Jamesi, Daniel Cormier.

Jeśli ta metoda „pobudzania organizmu” nie przynosiłaby efektów, to czy najwięksi sportowego świata wykorzystywaliby zabiegi tlenoterapii do podniesienia sprawności swojego organizmu?

Jak to więc możliwe, że zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej przynoszą takie fantastyczne efekty sportowcom?

Otóż w badaniach naukowych udowodniono, że tlenoterapia w znacznym stopniu poprawia wydolność sportowca, a tym samym pozwala mu na osiągnięcie lepszych wyników. Warto jednak wiedzieć, że Światowa Agencja Antydopingowa nie podjęła decyzji o wpisaniu jej na listę metod i substancji zakazanych.

Jeżeli jesteś sportowcem lub prowadzisz aktywny tryb życia , pomożemy poprawić Twoją wydolność tlenową w gabinecie Oxy Power przy ul. Pomorskiej 45A w Elblągu.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś pod numerem telefonu 500 041 936.