Elbląscy sportowcy doceniają zalety tlenoterapii w gabinecie Oxy Power w Elblągu

Piłkarze elbląskiego klubu piłkarskiego Concordia Elbląg od dłuższego już czasu przygotowując się do zawodów sportowych korzystają z zalet, jakie oferuje im komora hiperbaryczna w Gabinecie Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu. To akurat nie jest niespodzianka, ponieważ z tlenoterapii korzystają najbardziej znani sportowcy na świecie.

Już w najbliższą sobotę (26 czerwca) piłkarze Concordii Elbląg zagrają w Ostródzie finałowy mecz Wojewódzkiego Pucharu Polski z Olimpią Olsztynek. Przed tak ważnym pojedynkiem warto zregenerować siły, dotlenić odpowiednio organizm i poprawić jego wydolność.

W Gabinecie Tlenoterapii OXY Power w Elblągu gościliśmy dwóch zawodników MMKS – Concordia Elbląg Dominika Pawłowskiego i Szymona Drewka, którzy korzystali z dobrodziejstw tlenu w naszej komorze hiperbarycznej oraz za pomocą koncentratora.

Sportowcy doceniają zalety zabiegów tlenoterapii

Wizyta obu piłkarzy jest rezultatem podjętej niedawno współpracy między klubem Concordia a Gabinetem Tlenoterapii OXY Power. Przypomnimy, że dzięki niej zawodnicy tej elbląskiej drużyny mają okazję korzystać z zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej mieszczącej się przy ul. Pomorskiej 45A.

Tlenoterapia zwana też legalnym dopingiem dla sportowców poprawia metabolizm, zwiększa wydolność i regenerację po wysiłku oraz pomaga wyeliminować zakwaszenia w mięśniach.

To szczególnie ważne w kontekście zakończonego w miniony weekend długiego i ciężkiego sezonu (34 rozegrane mecze ligowe), a także czekającego Concordię sobotniego meczu finałowego.

Dlaczego sportowcy korzystają z tlenoterapii?

Warto wiedzieć, że z zabiegów w komorze hiperbarycznej korzystają tacy znani na świecie sportowcy, jak: Cristiano Ronaldo, Michael Phelps, Novak Djokovic, Tiger Woods, David Beckham , Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, LeBron Jamesi, Daniel Cormier.

Jeśli ta metoda „pobudzania organizmu” nie przynosiłaby efektów, to czy najwięksi sportowego świata wykorzystywaliby zabiegi tlenoterapii do podniesienia sprawności swojego organizmu?

Jak to więc możliwe, że zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej przynoszą takie fantastyczne efekty sportowcom?

Otóż w badaniach naukowych udowodniono, że tlenoterapia w znacznym stopniu poprawia wydolność sportowca, a tym samym pozwala mu na osiągnięcie lepszych wyników. Warto jednak wiedzieć, że Światowa Agencja Antydopingowa nie podjęła decyzji o wpisaniu jej na listę metod i substancji zakazanych.

Jeżeli jesteś sportowcem lub prowadzisz aktywny tryb życia, pomożemy poprawić Twoją wydolność tlenową w gabinecie Oxy Power przy ul. Pomorskiej 45A w Elblągu.

Zarezerwuj swoją wizytę już dziś pod numerem telefonu 500 041 936.