Nowe komory hiperbaryczne do tlenoterapii w Elblągu


Nie każdy chce leżeć. Niektórzy wolą siedzieć – tak czują się bardziej komfortowo. Dlatego już teraz gabinet tlenoterapii Oxy Power w Elblągu posiada kolejną, nowoczesną komorę hiperbaryczną , w której użytkownik może korzystać z zabiegów tlenoterapii w pozycji siedzącej.

Zazwyczaj w komorze hiperbarycznej, podczas zabiegów tlenoterapii w Elblągu, użytkownik znajduje się w pozycji leżącej lub półleżącej. Zabieg nie jest inwazyjny i nieprzyjemny. Można w czasie terapii tlenowej poczytać książkę, gazetę czy skorzystać ze smartfona. Jednak niektóre osoby nie czują się zbyt komfortowo w pozycji leżącej – wolałyby w czasie sesji tlenoterapii w Elblągu przyjąć pozycję siedzącą.

Teraz jest to możliwe – gabinet tlenoterapii hiperbarycznej Oxy Power w Elblągu posiada komorę hiperbaryczną, w której użytkownik może przyjąć właśnie pozycję siedzącą.


To idealna propozycja dla tych osób, które ze względów zdrowotnych mogących mieć problem z korzystaniem z komory leżącej.

Zobaczcie na zdjęciach jak się ona prezentuje i koniecznie przetestujcie ją w naszym gabinecie tlenoterapii Oxy Power mieszczącym się przy ul. Pomorskiej 45A.

https://www.facebook.com/OXYPowerTlenoterapia

Od teraz z zabiegów tlenoterapii w gabinecie OXYPower mogą korzystać dwie osoby w dwóch komorach równocześnie. Na tych, którzy się zdecydują przyjść z osobą towarzyszącą czekają atrakcyjne ceny.

Rezerwacje terminów przyjmujemy pod numerem: 500 041 936.

Tlenoterapia wspaniale działa na ludzki organizm i pomaga w leczeniu wielu schorzeń – także nie gojących się ran czy blizn pooperacyjnych. Również może wspomóc leczenie wielu chorób, które nas trapią.

Zobacz na jakie choroby i schorzenia pomocna będzie tlenoterapia w komorze hiperbarycznej w Elblągu.
https://tlenoterapia-elblag.pl/o-tlenoterapii/

Nawet jeśli nic ci aktualnie nie dolega i jesteś zdrowa, zdrowy – warto o swoje zdrowie, urodę, odporność zadbać stosując regularnie zabiegi w komorze hiperbarycznej. Tlenoterapia pozwala również odmłodzić skórę i zahamować nieubłagalne starzenie się naszego organizmu.

O tym przeczytasz tu:
https://tlenoterapia-elblag.pl/2021/06/22/jestes-zdrowa-zdrowy-nic-ci-nie-dolega-i-tak-warto-korzystac-z-tlenoterapii/