Borykasz się z poważnymi problemami skórnymi? Pomoże tu tlenoterapia

Choroby skóry mogą być bardzo uciążliwe. Nie leczone tylko się pogłębiają. Jednak nawet proces leczenia może przebiegać długo i nie dawać zadowalających skutków. Dlatego warto spróbować uporać się z problemami skórnymi poprzez zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w Elblągu. Elbląski gabinet tlenoterapii Oxy Power ma w tym przypadku spore sukcesy.

Tlenoterapia znalazła swoje zastosowanie w łagodzeniu i leczeniu chorób skóry, których wcześniej w ogóle nie brano pod uwagę. Ta prosta i bezpieczna kuracja opiera się na wykorzystaniu tlenu w stężeniu około 95%, który przenika przez wszystkie tkanki organizmu.

Początkowo faza choroby skóry nie stanowi większego problemu, ale już przy wystąpieniu pierwszych objawów, powinniśmy jak najszybciej zacząć działać.

Szybka diagnoza problemu i zastosowanie odpowiednich leków może okazać się skuteczne. Czasami jednak jedynym rozwiązaniem przy chorobach skóry okazuje się tlenoterapia w komorze hiperbarycznej.

Tu warto skorzystać z zabiegów w gabinecie tlenoterapii Oxy Power w Elblągu , który posiada na wyposażeniu nowoczesne komory hiperbaryczne.

Nawet trudno gojące się, otwarte rany i poważne zmiany skórne można wyleczyć stosując zabiegi tlenoterapii w komorze hiperbarycznej.

Choroby skóry, które pomoże wyleczyć tlenoterapia to: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik różowaty, rumień, egzema, pokrzywka, różne wysypki.

Tlenoterapia hiperbaryczna nie tylko pomoże szybko pozbyć się występujących problemów skórnych, ale również: zmniejszy stan zapalny, przyspieszy gojenie się ran skórnych, wzmocni układ odpornościowy, oczyści organizm, wydali zalegające toksyny.

Tlen podawany jest warunkach podwyższonego ciśnienia, dzięki czemu dociera do krwi, osoczy, płynu mózgowo-rdzeniowego, oczyszcza zainfekowane organy, odżywia tkanki, narządy i skórę. Lepsze dotlenienie komórek poprawia ich funkcjonowanie, aby odporne były na różnego rodzaju wirusy i bakterie.

Dlaczego tlenoterapia jest skuteczna w leczeniu chorób skóry?

Skóra, która jest znacznie lepiej zaopatrzona w tlen, szybciej się goi, ponieważ tkanki stymulowane są do regeneracji. Usprawnione mikrokrążenie oddziałuje korzystnie na skórę osób cierpiących na trądzik, łupież czy zakażenia grzybicze.

Podsumowując, tlenoterapia hiperbaryczna ma działanie przeciwbakteryjne i zwalcza szkodliwe mikroorganizmy. Wykazuje bardzo dużą skuteczność w eliminowaniu problemów skórnych. Regularne sesje w komorze spowalniają procesy starzenia oraz przywracają skórze gładkość i elastyczność.

Jeżeli wypróbowaliście już wszystkie możliwe metody leczenia Waszych chorób skórnych, i nic nie zadziałało skutecznie – koniecznie wypróbujcie sesje w komorze hiperbarycznej. Powyżej opisujemy przypadek wygojenia potwornej, ogromnej rany w stopie, gdzie tradycyjne zabiegi medyczne nie dawały już żadnego rezultatu. Lekarz dermatolog sam skierował pacjenta do gabinetu tlenoterapii.

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej OXY Power w Elblągu

Ul. Pomorska 45A w Elblągu
Tel. 500 041 936
gabinet@tlenoterapia-elblag.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 8:00 – 14:00