Seniorze – chcesz być aktywny i zdrowy? Korzystaj z zabiegów tlenoterapii

Tak zwana „jesień życia” nie musi być naznaczona bólem, chorobami, apatią. To właśnie teraz, na emeryturze, możecie realizować latami odkładane „na później” pasje i marzenia. Oczywiście czasu nie da się zatrzymać i wiek ma też swoje reperkusje zdrowotne. Jednakże korzystając regularnie z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej, każdy senior może się cieszyć zdrowiem i życiem.

Dzięki tlenoterapii każdy senior odzyska zdrowie i radość życia

Senior kojarzy nam się z reguły z osobą starszą, schorowaną, osowiałą – niemal pozbawioną energii życiowej. Tak jednak wcale być nie musi. Nasi seniorzy mogą cieszyć się jeszcze długo dobrym zdrowiem i radością życia. Tu pomocne będą zabiegi w komorze hiperbarycznej w gabinecie tlenoterapii Oxy Power w Elblągu.

Tlenoterapia hiperbaryczna okazuje się niesamowicie pomocna w wieku, kiedy organizm spowalnia swoją pracę. Jest bezpieczna, ponieważ nie występują żadne ograniczenia wiekowe do podjęcia się tego typu zabiegów.

Dlaczego osoby starsze powinny korzystać z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej?

U seniorów krew nie dostarcza już tak wielu mikroelementów w odpowiednim czasie, dlatego interwencja w postaci terapii skoncentrowanym tlenem może okazać się zbawienna.

Dzięki regularnym sesjom w komorze hiperbarycznej w gabinecie tlenoterapii Oxy Power w Elblągu możemy zauważyć zahamowanie, a nawet remisję takich schorzeń jak: Parkinson, Alzheimer, czy reumatoidalne zapalenie stawów.

Jakie schorzenia pomoże wyleczyć tlenoterapia hiperbaryczna?

-działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne,

-regeneracja organizmu po udarze mózgu, nawet po wielu latach,

-zahamowanie rozwoju chorób reumatoidalnych,

-poprawa mobilności ruchowej,

-łagodzenie dolegliwości chorób wieku senioralnego,

-wzmocnienie układu stawowo-kostnego.

Jak więc widać każdy senior, w każdym wieku, może cieszyć się wspaniałym zdrowiem i energią życiową, zarażać entuzjazmem i pasją młodszych od siebie. Wystarczy, aby regularnie korzystał z zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w Elblągu, w gabinecie tlenoterapii Oxy Power.

Z usług gabinetu OXY Power w Elblągu korzysta coraz więcej osób o szerokim przekroju wiekowym, od kilkuletnich dzieci, które z zabiegów korzystają wspólnie z rodzicem, po osoby starsze. Doskonałym tego przykładem jest nasza 80-letnia pacjentka Pani Teresa, która regularnie uczęszcza na sesje w komorze hiperbarycznej.

Jak sama przyznaje, czuje się po nich doskonale. To więc świetny przykład, że o swoje zdrowie i dobre samopoczucie należy dbać w każdym wieku.

Myślałeś, by skorzystać z dobroczynnego działania tlenu. A może chciałbyś podarować w prezencie voucher na zabiegi dla bliskiej Ci osoby np. taty, mamy, babci lub dziadka.

Odwiedź Gabinet Tlenoterapii OXY Power w Elblągu. Mamy najlepsze ceny w mieście.

Sprawdź cennik na naszej stronie https://tlenoterapia-elblag.pl/cennik-2/   zarezerwuj termin ( tel. 500 041 936) i odwiedź nas na miejscu w gabinecie przy ul. Pomorskiej 45A (wejście od strony ul. Niepodległości).