Przechorowaliście COVID-19? Koniecznie skorzystajcie z rehabilitacji w komorze hiperbarycznej

Duszności, ogólne zmęczenie, bóle mięśniowe, gorączka, a także męczący, uporczywy kaszel. To tylko niektóre objawy, które dotykają chorych na koronawirusa. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że część z tych objawów zostanie z nimi na dłużej i będą towarzyszyły im nawet po przebyciu choroby, w wielu przypadkach mogą utrzymywać się one nawet do kilku miesięcy. Aby się ich pozbyć warto skorzystać z zabiegów w komorze hiperbarycznej w Elblągu.

Dlaczego warto skorzystać z tlenoterapii w Elblągu po przechorowaniu koronawirusa?

W trakcie leczenia bardziej zaawansowanych przypadków w terapii wykorzystywany jest tlen, który ma za zadanie zapobiec niewydolności oddechowej, a także utrzymać odpowiednią saturację krwi. Saturacja w dużej mierze uzależniona jest od nasycenia tlenem, dlatego w trakcie przechodzenia objawowego zakażenia korona wirusem tak ważna jest tlenoterapia. Ten rodzaj terapii sprawdza się doskonale nie tylko podczas leczenia Covid-19, ale również po przebyciu choroby, kiedy szczególnie dotkliwie odczuwamy jej następstwa.

Wielu osobom wydaje się, że skoro choroba minęła, to nie musimy już podejmować żadnych kroków, że objawy same nas opuszczą, jednak często trwają one kilka miesięcy i znacznie obniżają nasz komfort życia.

W przypadku przechorowania koronawirusa objawowo warto po zakończeniu leczenia zainwestować w rehabilitację pocovidową oraz tlenoterapię, które pomogą nam wrócić do formy.

Tlenoterapia w rehabilitacji pocovidowej – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Wiele osób, które dołączają do grona ozdrowieńców, mimo zakończenia choroby wciąż czuje się zmęczona, ma duszności oraz inne objawy, takie jak np. bóle mięśniowe. Warto wiedzieć o tym, że tlenoterapia w rehabilitacji pocovidowej przynosi efekty już po pierwszych seriach zabiegów, co znacznie ułatwia chorym powrócenie do życia bez ograniczeń dyktowanych przez przebytą chorobę. Warto wiedzieć, że tlenoterapia ma również wiele innych zalet niż tylko fakt, że pomaga wrócić do siebie po przebytym korona wirusie.

Jakie zalety dla naszego organizmu mają zabiegi w komorze hiperbarycznej w Elblągu?

  • znacznie większa odporność,
  • zmniejszenie częstotliwości i nasilenia ataków migreny ,
  • pomoc pacjentom cierpiącym na astmę,
  • poprawa krążenia,
  • przyspieszenie gojenia się ran,
  • wspomaganie leczenia po operacjach czy zawałach,
  • wspomaganie metabolizmu,
  • poprawa jakości snu.

To tylko część zalet, jakie niesie za sobą tlenoterapia, dlatego, jeżeli chcemy poprawić jakość swojego życia, nie tylko po przebytym koronawirusie, ale również w przypadku innych chorób, warto wybrać właśnie tlenoterapię.

Jednym z doskonałych i bardzo skutecznych sposobów na tlenoterapię pocovidową jest komora hiperbaryczna, czyli szczelna kapsuła, która wypełniona jest stuprocentowym tlenem o zwiększonym ciśnieniu atmosferycznym.

W takiej kapsule skorzystamy nie tylko ze wspaniałej leczniczej mocy płynącej z dostarczania tlenu do naszego organizmu, ale również z wyciszenia i relaksu, jaki gwarantuje nam pobyt w takiej kapsule.

Korzystaj z zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w Elblągu

Jeśli więc dbasz o swoje zdrowie, urodę, świetną sylwetkę i chcesz ten stan swojego organizmu utrzymać na jak najlepszym poziomie, koniecznie skorzystaj z zabiegów tlenoterapii w gabinecie Oxy Power w Elblągu. Czy mamy bowiem coś bardziej cennego niż nasze zdrowie?

Gabinet Tlenoterapii Hiperbarycznej

Ul. Pomorska 45A w Elblągu
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 14:00
tel. 500 041 936