Niedotlenienie może mieć fatalne skutki dla naszego organizmu. Korzystaj z tlenoterapii w Elblągu

Tlen jest nam niezbędny do życia. Jego brak doprowadzi w krótkim czasie do śmierci. Niedotlenienie zaś negatywnie wpływa na cały nasz organizm, również na przyspieszony proces starzenia się. Dlatego jeśli chcesz długo cieszyć się dobrym zdrowiem, kondycją oraz zachować młodość korzystaj z zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w Elblągu.

Każdy z nas chce jak najdłużej zachować młodość i zdrowie. Najnowsze badania naukowe pokazują, jak wielką rolę odgrywa w tym procesie tlen, zwłaszcza czysty, podawany po ciśnieniem. Taka terapia jest dziś w zasięgu ręki – wystarczy seria zabiegów w Gabinecie Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu.

Zwłaszcza, że teraz można skorzystać z niebywałej promocji – jeden zabieg kosztuje tylko 50 zł.

Tlenoterapia – cudowne lekarstwo

O predyspozycjach do zdrowia i długowieczności decydują geny. Jednak podczas podziału komórek dochodzi często do błędów i nasz organizm się starzeje. Na straży prawidłowego łańcucha DNS stoją telomery. To specjalne zakończenie każdego naszego genu. Jednak w trakcie replikacji telemery się skracają i łatwiej o uszkodzenie materiału genetycznego w naszych komórkach.

Tlen jednak potrafi odwrócić ten proces. Jest cudownym lekiem na zachowanie młodości a nawet odzyskanie tej już utraconej.

Potwierdzają to badania naukowe prowadzone w 2020 roku przez izraelskich naukowców z Uniwersytetu w Tel Awiwie. Naukowcy udowodnili, że podanie czystego tlenu osobom starszym w komorze hiperbarycznej zwiększyło długość ich telomerów o 20 procent. Terapia zmniejszyła również o 37 procent liczbę starzejących się (czyli uszkodzonych w trakcie błędnej replikacji) komórek, robiąc tym samym miejsce dla nowych, zdrowych komórek (kopiowanych z użyciem odmłodzonych telomerów).

W badaniu wzięło udział 35 zdrowych osób mających co najmniej 64 lata. Każda z nich po prostu przez 3 miesiące 5 razy w tygodniu poddawała się działaniu tlenu w komorze hiperbarycznej. Każdy zabieg trwał tylko 90 minut. Podawany pod ciśnieniem tlen oczyszczał i uzdrawiał ich tkanki, docierając do każdej komórki. To przełomowe badanie pokazuje, jak niewiele trzeba, aby zapewnić sobie zdrowie i młodość na długie lata.

Tlenoterapia w Elblągu dostępna dla każdego i w przystępnej cenie

Gabinet tlenoterapii OXY Power w Elblągu znajduje się przy ul. Pomorskiej 45A (I piętro, wejście od ulicy Niepodległości, tuż przy rondzie). Tuż przy budynku dostępne są miejsca postojowe. Gabinet wyposażony jest w specjalistyczne, nowoczesne komory hiperbaryczne.

Jak wygląda zabieg w komorze hiperbarycznej w Elblągu?

Terapia tlenem hiperbarycznym to sprawdzona, bezbolesna, nieinwazyjna i bezpieczna metoda leczenia trudno gojących się ran oraz wielu schorzeń: zapalnych , ostrych, przewlekłych i tych pourazowych. Dzięki zabiegom, tlen w ilości zwiększonej nawet piętnastokrotnie, dociera do wszystkich komórek ciała, znacznie zwiększając ich regenerację.

Podczas zabiegu, który trwa od 60 do 90 minut, osoba przebywająca w komorze ma możliwość korzystania m.in. ze smartfona czy tabletu, może się zdrzemnąć, posłuchać muzyki lub poczytać książkę. Z komory podczas zabiegu korzystać mogą maksymalnie dwie osoby – wyłącznie dorosły oraz dziecko.

Zapisy na zabiegi przyjmujemy pod numerem tel. 500 041 936 lub osobiście w Gabinecie Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu.

Skutki niedotlenienia mogą być fatalne dla naszego organizmu

Z powodu niedotlenienia uszkodzone mogą być wszystkie organy. Badania pokazują, że jedną z najskuteczniejszych terapii jest właśnie podawanie tlenu w komorze hiperbarycznej. Dzięki temu znacznie szybciej można usunąć skutki przebytej choroby oraz przyspieszyć całkowity powrót do zdrowia. Sesje tlenoterapii polecane są też w leczeniu innych schorzeń. Pomagają nawet w przypadku złamań, chorób przewlekłych oraz w okresach rekonwalescencji.

Podwyższona zawartość tlenu w komorze hiperbarycznej hamuje również procesy starzenia się skóry, poprawiając jej elastyczność oraz opóźniając pojawienie się zmarszczek. Terapia zwiększa liczbę komórek macierzystych i ich aktywność. Jednym słowem – to droga do długowieczności.