Na święta podaruj najbliższym zdrowie i energię i młodość!

Czy jest coś bardziej cennego niż zdrowie i doskonałe samopoczucie? Czy może być coś lepszym prezentem dla najbliższych? Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad odpowiednim prezentem dla najbliższych, teraz jest doskonała okazja na sprawienie im wspaniałej niespodzianki. Kupcie voucher na zabiegi tlenoterapii w Gabinecie Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu!

Taki prezent to nie tylko wspaniała niespodzianka dla najbliższej, ukochanej i obdarowanej osoby – to przede wszystkim zdrowie, uroda, odmłodzenie organizmy które podarujesz swojemu bliskiemu.

Czy jest coś bardziej cennego niż zdrowie i radość życia, które możesz podarować mamie, tacie, babci, dziadkowi, mężowi czy żonie?

Dzięki świątecznej akcji Gabinetu Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu możecie zdecydować, ile wykupicie zabiegów dla swoich najbliższych.

Dlaczego warto postawić na zabiegi w komorze hiperbarycznej w Elblągu?

Pacjentowi podawany jest czysty tlen będący pod ciśnieniem 3 atmosfer. Dzięki temu do naszej krwi dostaje się go kilkakrotnie więcej niż z normalnie wdychanego powietrza.

Ma to ogromne znaczenie dla kondycji naszego ciała – nawet tych jego części, które nie są ukrwione. Tlen w podwyższonym stężeniu pobudza komórki do wzrostu i odnowy, w tym między innymi szpiku kostnego, naskórka czy naczyń krwionośnych. Działanie komory hiperbarycznej znalazło zastosowanie w dziesiątkach chorób i dolegliwości właśnie dzięki “mocy” tlenu i jego przenikania do komórek ciała.

Na jakie schorzenia stosuje się komorę hiperbaryczną?

Pozytywna opinia środowiska lekarskiego na temat komory hiperbarycznych nie bierze się znikąd. Leczenie tlenem pod wysokim ciśnieniem jest pomocne, a nawet wskazane w wypadku wielu chorób czy urazów. Kiedy więc warto z niej skorzystać?

– wszystkie choroby wynikające z niskiego poziomu tlenu w organizmie,

– komorę poleca się również w przypadku chorób o podłożu neurologicznym, takim jak Alzheimer, Parkinson, ADHD czy jako terapię wspomaganą w przypadku autyzmu,

– tlenoterapię poleca się również w wypadku trudno gojących się ran. Tlen pobudza komórki naszego ciała do wzrostu i odbudowy, co może przyspieszyć gojenie w niektórych wypadkach,

– stosują się ją także podczas chorób autoimmunologicznych,

– w przypadku nadciśnienia, miażdżycy,

– odżywianie organizmu tlenem sprawdza się także w leczeniu anemii,

– w ramach terapii cukrzycy,

– gdy dosięgnie nas martwica,

– to również jeden z ważnych etapów po przebyciu przeszczepu, np. kończyny, gdy istnieje ryzyko odrzutu,

– choroba dekompresyjna, nagły i niewyjaśniony niedosłuch,

– komora hiperbaryczna może ulżyć cierpiącym na migreny,

– tlenoterapia jest stosowana także w przypadku otyłości.

Ponadto naukowo udowodnione jest, że zabiegi w komorze hiperbarycznej pozytywnie działają na nasz organizm, odmładzają go, regenerują – cofamy nasz zegar biologiczny! To samo dotyczy naszej skóry, która podczas zabiegów tlenoterapii wygładza się i znikają nam zmarszczki!

Podaruj więc swoim najbliższym na święta Bożego Narodzenia to co możesz najcenniejszego – zdrowie, doskonałe samopoczucie, energię życiową oraz młodość!

Przekonaj się sam, że Gabinet Tlenoterapii Oxy Power w Elblągu ma najniższe ceny! Tak tanio z zabiegów w komorze hiperbarycznej nie skorzystasz nigdzie indziej w Elblągu.

Takich promocji i zniżek nie znajdziesz u konkurencji. Profesjonalny gabinet tlenoterapii OXYPower ma najlepsze w Elblągu ceny zabiegów w komorze hiperbarycznej. Wykupując u nas karnet na 30 wejść oszczędzasz aż 900 zł! Do tego dostajesz 5 wejść gratis.

Zobaczcie, dlaczego tak bardzo opłaca się nabyć karnet na zabiegi w naszym gabinecie. Im więcej zabiegów zamawiasz w pakiecie, tym cena pojedynczej wizyty jest niższa. Dodatkowo, co 6 zabieg dostajesz gratis! Takich korzyści nie znajdziesz nigdzie indziej.

🔷 1 wejście / 100zł /

🔷 5 wejść / 95zł / razem 475zł / oszczędzasz 25zł + 1 wejście GRATIS!

🔷 10 wejść / 90zł / razem 900zł / oszczędzasz 100zł + 2 wejścia GRATIS!

🔷 15 wejść / 85zł / razem 1275zł / oszczędzasz 225zł + 3 wejścia GRATIS!

🔷 20 wejść / 80zł / razem 1600 / oszczędzasz 400 + 4 wejścia GRATIS!

🔷 30 wejść TYLKO 70zł / razem 2100 / oszczędzasz 900zł + 5 wejść GRATIS!

Zapraszamy do gabinetu OXYPower przy ul. Pomorskiej 45A (I piętro, wejście od strony ul. Niepodległości). Zamówienia na karnety przyjmujemy pod numerem ☎️ 500 041 936