KOMORY OXYPOWER JEDNĄ Z ATRAKCJI TARGÓW SENIORA

Za nami elbląskie Targi Seniora 👴👵 w Światowidzie. Gabinet tlenoterapii OXY Power uczestniczył w nich bardzo aktywnie, wystawiając dwie komory hiperbaryczne oraz koncentrator tlenu. Każde z naszych urządzeń cieszyło się wielkim zainteresowaniem i było jedną z atrakcji targów. Chętnych do odbycia tlenowych sesji nie brakowało, a momentami tworzyły się do nich nawet kolejki. Przy okazji dziękujemy organizatorowi Targów Seniora – Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu za zaproszenie i polecamy się na przyszłość. 🙂

Seniorzy to jedna z grup, dla których tlenoterapia hiperbaryczna przynosi najwięcej korzyści i wpływa najkorzystniej, pomagając w zwalczaniu wielu dolegliwości w tym wieku. Nie dziwi więc fakt, że tak wielu uczestników targów z zaciekawieniem pytało o możliwości tej formy terapii. Zainteresowani otrzymywali kupony rabatowe na zabiegi, a podczas konkursu na scenie głównej rozdaliśmy również vouchery. Sporo osób na miejscu dokonało także zapisów ✍️ na grudniowe sesje w naszym gabinecie przy ul. Niepodległości. Na chętnych czekają jeszcze wolne terminy.

Przypominamy jednocześnie, że w gabinecie OXYPower można nabyć świąteczne vouchery podarunkowe o różnych wartościach. Podaruj bliskim pod choinkę 🎄🎅 to co najważniejsze – zdrowie!

TARGI SENIORA W ELBLĄGU